Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość w gminie Sorkwity (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o powierzchni ok. 0,45 ha zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 166 666,67 zł przy wartości oszacowania 250 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium