Przetargi mieszkania, Zabrze

Nieruchomość
-41%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 44,40 m2
160 000 zł
3 604 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 33,58 m2
130 000 zł
3 871 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 34,50 m2
130 000 zł
3 768 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 43,70 m2
170 000 zł
3 890 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 29,88 m2
110 000 zł
3 681 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-31%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 33,42 m2
140 000 zł
4 189 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 27,41 m2
96 000 zł
3 502 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
78 000 zł
3 100 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 25,16 m2
80 000 zł
3 180 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 36,30 m2
106 024 zł
2 921 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 53,88 m2
185 333 zł
3 440 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 03-11-2026
Pow.: 46,40 m2
165 750 zł
3 572 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 36,67 m2
170 000 zł
4 636 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 36,24 m2
170 000 zł
4 691 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 31,77 m2
132 000 zł
4 155 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 34,55 m2
160 000 zł
4 631 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 36,80 m2
191 000 zł
5 190 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 54,58 m2
230 000 zł
4 214 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 49,10 m2
220 000 zł
4 481 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 39,25 m2
180 000 zł
4 586 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 40,50 m2
220 000 zł
5 432 zł/m2
Nieruchomość
-12%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 63,52 m2
342 000 zł
5 384 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 42,78 m2
190 000 zł
4 441 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 42,07 m2
200 000 zł
4 754 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 41,00 m2
140 000 zł
3 415 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.