Przetargi mieszkania, Warszawa

Nieruchomość
-46%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 48,20 m2
478 000 zł
9 917 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 23-09-2026
Pow.: 55,00 m2
109 790 zł
1 996 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 95,00 m2
941 000 zł
9 905 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 65,20 m2
721 500 zł
11 066 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 49,30 m2
554 000 zł
11 237 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-53%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,60 m2
408 200 zł
8 067 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 67,62 m2
732 000 zł
10 825 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 23,02 m2
422 100 zł
18 336 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 27,00 m2
495 000 zł
18 333 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,50 m2
627 300 zł
13 490 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,00 m2
546 000 zł
13 317 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 46,73 m2
525 000 zł
11 235 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 56,11 m2
701 389 zł
12 500 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,50 m2
567 000 zł
11 455 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 63,74 m2
690 000 zł
10 825 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,50 m2
567 000 zł
11 455 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
144 750 zł
144 750 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 47,00 m2
150 831 zł
3 209 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 41,70 m2
374 300 zł
8 976 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 138,08 m2
3 191 820 zł
23 116 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 29-10-2026
Pow.: 81,30 m2
1 781 351 zł
21 911 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 48,20 m2
555 750 zł
11 530 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wawer

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 77,99 m2
232 560 zł
2 982 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 123,74 m2
1 046 250 zł
8 455 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 38,04 m2
486 000 zł
12 776 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.