Przetargi mieszkania, Warszawa

Nieruchomość

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Udział % 17-06-2026
1 620 000 zł
10 724 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 09-06-2026
442 300 zł
9 995 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Warszawa, Bielany

Mieszkanie 22-06-2026
390 075 zł
10 699 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 15-06-2026
576 398 zł
8 167 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 29-06-2026
521 940 zł
10 619 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-46%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 27-05-2026
585 600 zł
9 136 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie 15-06-2026
348 750 zł
9 426 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 21-07-2026
441 750 zł
14 436 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 24-06-2026
881 175 zł
8 384 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 15-06-2026
935 250 zł
13 480 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 08-06-2026
389 191 zł
9 584 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 15-06-2026
674 363 zł
8 122 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 16-06-2026
674 363 zł
8 122 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 11-06-2026
261 000 zł
14 830 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wola

Mieszkanie 16-06-2026
1 199 281 zł
23 099 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Bielany

Mieszkanie Udział % 26-05-2026
94 125 zł
5 441 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 15-06-2026
363 750 zł
10 605 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Udział % 25-05-2026
60 777 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 09-06-2026
697 000 zł
14 989 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 08-06-2026
513 800 zł
10 932 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 08-06-2026
370 000 zł
12 759 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Udział % 14-07-2026
208 538 zł
5 223 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 25-05-2026
396 890 zł
10 678 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
1 349 857 zł
14 598 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 14-07-2026
208 538 zł
5 223 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach

Przeglądaj wg województwa

Powiadomienia o najlepszych ofertach