Przetargi mieszkania, Szczecin

Nieruchomość
-28%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 80,17 m2
579 000 zł
7 222 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 77,71 m2
450 667 zł
5 799 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 75,28 m2
363 750 zł
4 832 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Szczecin, Śródmieście

Mieszkanie 21-10-2026
Pow.: 163,66 m2
800 000 zł
4 888 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 53,83 m2
607 871 zł
11 292 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 148,44 m2
328 875 zł
2 216 zł/m2
Nieruchomość
-66%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 25,35 m2
84 975 zł
3 352 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 33,80 m2
189 750 zł
5 614 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 148,91 m2
635 000 zł
4 264 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 130,79 m2
590 000 zł
4 511 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 149,16 m2
635 000 zł
4 257 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 133,16 m2
625 000 zł
4 694 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 82,01 m2
470 000 zł
5 731 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 132,85 m2
638 200 zł
4 804 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 49,29 m2
280 500 zł
5 691 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 48,50 m2
246 000 zł
5 072 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 51,94 m2
305 250 zł
5 877 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 42,00 m2
144 000 zł
3 429 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, Gumieńce

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 94,20 m2
286 388 zł
3 040 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,35 m2
341 250 zł
6 056 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,60 m2
264 000 zł
7 857 zł/m2
Nieruchomość
-3%
Zakończona

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,00 m2
472 000 zł
9 440 zł/m2
Nieruchomość
-3%
Zakończona

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,00 m2
472 000 zł
9 440 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 118,42 m2
620 000 zł
5 236 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 91,00 m2
480 000 zł
5 275 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.