Przetargi mieszkania, Rzeszów

Nieruchomość

Rzeszów, Przybyszówka II

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 61,00 m2
204 343 zł
3 350 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 50,80 m2
89 440 zł
1 761 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 39,27 m2
22 971 zł
585 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, Staromieście

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 63,00 m2
725 192 zł
11 511 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 45,00 m2
115 200 zł
2 560 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 103,40 m2
326 093 zł
3 154 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 73,20 m2
502 467 zł
6 864 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 49,56 m2
406 500 zł
8 202 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 49,56 m2
406 500 zł
8 202 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 32,78 m2
246 825 zł
7 530 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,07 m2
375 100 zł
9 361 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,40 m2
215 800 zł
4 753 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Rzeszów, Zwięczyca

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 72,83 m2
213 075 zł
2 926 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,50 m2
265 000 zł
8 689 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 136,98 m2
860 000 zł
6 278 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, Staroniwa II

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,10 m2
610 400 zł
9 829 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,80 m2
346 187 zł
7 727 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, Staromieście

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 63,00 m2
805 769 zł
12 790 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,07 m2
375 100 zł
9 361 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 64,00 m2
213 750 zł
3 340 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 136,98 m2
860 000 zł
6 278 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 31,10 m2
204 224 zł
6 567 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 58,20 m2
136 864 zł
2 352 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 58,20 m2
136 864 zł
2 352 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 58,20 m2
136 864 zł
2 352 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.