Przetargi nieruchomości, Mrowla

Nieruchomość

Mrowla, podkarpackie

Dom 24-11-2026
Pow.: 222,70 m2
400 385 zł
1 798 zł/m2
Nieruchomość

Mrowla, Mrowla

Dom 10-09-2026
Pow.: 51,73 m2
190 351 zł
3 680 zł/m2
Nieruchomość

Mrowla, Mrowla

Dom 10-09-2026
Pow.: 51,73 m2
190 351 zł
3 680 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
203 785 zł
102 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
153 394 zł
90 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.37 ha
312 482 zł
84 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1615 ha
156 041 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
203 785 zł
102 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
153 394 zł
90 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.37 ha
312 482 zł
84 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1615 ha
156 041 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2406 ha
215 132 zł
89 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Obiekt Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
50 911 zł
50 911 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
626 597 zł
626 597 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 222,70 m2
450 433 zł
2 023 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
203 785 zł
102 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
153 394 zł
90 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.37 ha
312 482 zł
84 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1615 ha
156 041 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
548 867 zł
548 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2 ha
226 427 zł
113 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.17 ha
170 437 zł
100 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.37 ha
347 202 zł
94 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1615 ha
173 378 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mrowla, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 173,56 m2
617 475 zł
3 558 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.