Przetargi nieruchomości, Kramarzewo
Kramarzewo, warmińsko-mazurskie
Działka rolna o powierzchni 0,39 ha położona w miejscowości Kramarzewo w gminie Jeziorany (woj. warmińsko-mazurskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 7 500 zł.
Kramarzewo, warmińsko-mazurskie
Działka rolna o powierzchni 0,39 ha położona jest w miejscowości Kramarzewo w gminie Jeziorany (powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 8 900 zł i wyznaczoną datą licytacji na 30.06.2026 r.
Kramarzewo, warmińsko-mazurskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,39 ha, położony w gminie Jeziorany w powiecie olsztyńskim (woj. warmińsko-mazurskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 8 900 zł, a przetarg zaplanowano na 26.05.2026 r.
Kramarzewo, warmińsko-mazurskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie