Licytacje komornicze nieruchomości, Gliwice

Nieruchomość
-41%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 32,54 m2
154 000 zł
4 733 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 67,84 m2
331 500 zł
4 886 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 85,88 m2
231 000 zł
2 690 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-40%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 53,45 m2
256 500 zł
4 799 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 152,03 m2
690 300 zł
4 541 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 27,56 m2
254 625 zł
9 239 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 48,85 m2
43 875 zł
898 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 46,80 m2
46 558 zł
995 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 165,10 m2
384 600 zł
2 329 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 42,00 m2
29 667 zł
706 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 61,70 m2
278 550 zł
4 515 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,00 m2
242 667 zł
5 056 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,55 m2
168 750 zł
6 605 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 270,40 m2
1 477 333 zł
5 464 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,80 m2
199 600 zł
4 664 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 65,91 m2
33 750 zł
512 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 84,06 m2
306 933 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 167,09 m2
1 244 000 zł
7 445 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,65 m2
621 267 zł
12 770 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 80,07 m2
390 400 zł
4 876 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,78 m2
182 667 zł
4 270 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 49,25 m2
109 575 zł
2 225 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 46,80 m2
52 378 zł
1 119 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.