Wróć do listy
Gliwice, śląskie
33 750 zł
512 zł/m2
Mieszkanie
65,91 m2
3 pokoje
2 piętro
Licytacja komornicza
Udział %
Oferta zakończona
Szczegóły
Cena
33 750 zł
Miasto
Gliwice
Powierzchnia
65,91 m2
Województwo
śląskie
Ulica
Gustawa Morcinka 37
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Tryb sprzedaży
Licytacja komornicza
Wadium
4 500 zł
Numer oferty
515562X1207446207
Termin wpłaty wadium
11-06-2026
Co to znaczy?
Opis
Dane licytacji
| Sygnatura | Km 102/25 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Dariusz Ratajczak Kancelaria Komornicza nr XIV w Gliwicach |
| Początek | 12.06.2026 08:00 |
| Zakończenie | 12.06.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 11.06.2026 21:59 |
Kwoty
| Cena wywołania | 33 750,00 zł |
| Suma oszacowania | 45 000,00 zł |
| Rękojmia | 4 500,00 zł |
Adres nieruchomości
| Adres | Gustawa Morcinka 37/6 |
| Miejscowość | 44-180 Toszek |
| Województwo | śląskie |
Dane nieruchomości
| Powierzchnia (m²) | 65.91 |
| Liczba pokoi | 3 |
| Pięter w budynku | 4 |
| Forma własności | prawo własności |
| Rok budowy | 1980 |
| Pomieszczenia | piwnica, WC, kuchnia, łazienka, balkon |
| Media | woda, gaz, kanalizacja, siła |
Oględziny nieruchomości
| Adres | Gustawa Morcinka 37/6, 44-180 Toszek |
| Termin | 2026-05-28, godz. 13:00–15:00 |
Opis
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w miejscowości Toszek przy ul. Gustawa Morcinka 37/6, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Powierzchnia lokalu wynosi 65,91 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc , przedpokoju.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 we własności lokalu; udział ten jest własnością dłużnika xx
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
Chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń:
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie