Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m², położone w budynku z 2012 roku, z aneksem kuchennym, WC oraz przynależną komórką lokatorską. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, a cena wywołania wynosi 428 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w ogrodzonej, w większości zabudowanej działce usługowo-turystycznej o powierzchni ok. 0,1441 ha, położonej w Gdyni w dzielnicy Oksywie, z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, telekomunikacja) i objęta miejscowym planem zagospodarowania dopuszczającym usługi turystyki, zabudowę jednorodzinną oraz funkcje związane z przystanią rybacką.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 68,70 m² położony w Gdyni, na zamkniętym osiedlu z 2015 roku, w budynku z windą i halą garażową. Do mieszkania na 5. piętrze przynależy komórka lokatorska w podziemiu, a dodatkowo licytowane są udziały w lokalu niemieszkalnym oraz w gruntach położonych w tej samej okolicy.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 33 m² położone w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście, w wysokim bloku z lat 70. XX wieku z windą. Lokal na wysokim piętrze składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, komunikacji oraz balkonu i jest użytkowany jako mieszkanie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 70 m² w Gdyni, w budynku wielorodzinnym, z kuchnią, łazienką, WC oraz komórką lokatorską, wyposażony w media (woda, gaz). Cena wywołania wynosi 957 750 zł, przy oszacowaniu *** zł.
Mieszkanie o powierzchni 33 m² położone jest w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście, w budynku z lat 70. z windą, na 8. piętrze, i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, komunikacji oraz balkonu. Lokal sprzedawany jest w drodze licytacji publicznej wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji jest nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 68,70 m² w Gdyni, położony na 5. piętrze budynku z 2015 roku na zamkniętym osiedlu, z komórką lokatorską w hali garażowej. Dodatkowo licytacji podlega udział w lokalu niemieszkalnym oraz udział w gruntach położonych w Gdyni.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość zabudowana budynkiem warsztatowo-usługowym z częścią mieszkalną oraz wolnostojącym garażem, położona w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, o łącznej powierzchni użytkowej części warsztatowej ok. 227 m², mieszkalnej ok. 185 m² oraz piwnicy ok. 51 m². Część mieszkalna jest dwukondygnacyjna, część warsztatowo-usługowa parterowa, budynek powstał w latach 80. i został rozbudowany w latach 90., a nieruchomość ma regularny kształt i dojazd drogą publiczną.
Przedmiotem postępowania jest ogrodzona, w większości zabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,14 ha, położona w Gdyni w dzielnicy Oksywie, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod usługi turystyki, z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz funkcji usługowych i produkcyjnych związanych z przystanią rybacką.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,6 m² z aneksem kuchennym, łazienką oraz piwnicą, położone na 1. piętrze niskiego budynku z 2022 roku. Cena wywołania wynosi 423 750 zł, a lokal jest w pełni uzbrojony w media, w tym internet i telewizję kablową.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 141 m², położony na działce ok. 795 m², z 4 pokojami, kuchnią, dwiema łazienkami z WC oraz garażem, wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość w formie prawa własności ma cenę wywołania 595 695,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/20 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 772 m², położonej w Gdyni w dzielnicy Cisowa. Działka zabudowana jest budynkiem o projektowanej funkcji mieszkalnej z lokalem użytkowym na parterze, budynkiem handlowo-usługowym oraz garażami.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest mieszkanie o powierzchni 33,7 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz piwnicy. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 266 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 76,7 m², położonego w Gdyni, na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 5 pomieszczeń, a cena wywołania w licytacji wynosi 432 750 zł.