Przetargi mieszkania, Gdynia

Nieruchomość
-50%

Gdynia, Witomino-Leśniczówka

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 28,45 m2
184 000 zł
6 467 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
60 790 zł
980 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 61,20 m2
420 000 zł
6 863 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 51,90 m2
464 250 zł
8 945 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 46,30 m2
991 900 zł
21 423 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 37,43 m2
300 000 zł
8 015 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 132,29 m2
952 000 zł
7 196 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 24,52 m2
221 250 zł
9 023 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wielki Kack

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 65,66 m2
225 000 zł
3 427 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,30 m2
356 250 zł
8 422 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 91,33 m2
954 000 zł
10 446 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,00 m2
380 000 zł
8 444 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,30 m2
378 148 zł
8 536 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Gdynia, Redłowo

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 75,90 m2
957 750 zł
12 619 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,30 m2
378 148 zł
8 536 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,90 m2
464 250 zł
8 945 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,90 m2
379 000 zł
7 032 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,41 m2
343 875 zł
8 108 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 91,33 m2
954 000 zł
10 446 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 91,98 m2
831 000 zł
9 035 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,40 m2
333 333 zł
6 017 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,61 m2
351 000 zł
6 801 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Gdynia, Wielki Kack

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,80 m2
365 250 zł
5 816 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Redłowo

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 40,34 m2
195 750 zł
4 853 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wielki Kack

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 74,30 m2
250 875 zł
3 377 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.