Przetargi mieszkania, Gdańsk

Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 30-09-2026
Pow.: 50,18 m2
46 750 zł
932 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 52,00 m2
596 445 zł
11 470 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Gdańsk, Stogi

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,55 m2
281 000 zł
6 037 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 45,07 m2
420 075 zł
9 321 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 110,72 m2
200 000 zł
1 806 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-73%

Gdańsk, Brętowo

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 32,84 m2
115 200 zł
3 508 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,68 m2
301 500 zł
8 450 zł/m2
Nieruchomość
-95%

Gdańsk, Żabianka

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 48,08 m2
37 762 zł
785 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gdańsk, Przeróbka

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 47,86 m2
300 000 zł
6 268 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 94,47 m2
720 000 zł
7 621 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Gdańsk, Letnica

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 55,80 m2
500 000 zł
8 961 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 31,60 m2
281 100 zł
8 896 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 38,10 m2
96 938 zł
2 544 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 42,65 m2
200 000 zł
4 689 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 61,20 m2
260 000 zł
4 248 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 85,00 m2
453 333 zł
5 333 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 58,10 m2
402 992 zł
6 936 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 54,10 m2
596 445 zł
11 025 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 38,00 m2
317 250 zł
8 349 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 98,92 m2
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 98,14 m2
800 000 zł
8 152 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 93,97 m2
1 050 000 zł
11 174 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,21 m2
260 000 zł
4 248 zł/m2
Nieruchomość
-8%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,00 m2
745 000 zł
13 796 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,70 m2
532 000 zł
11 153 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.