Licytacje komornicze nieruchomości, Elbląg

Nieruchomość
-48%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 52,80 m2
220 000 zł
4 167 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Obiekt 27-10-2026
Pow.: 1,00 m2
731 640 zł
731 640 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 37,83 m2
92 000 zł
2 432 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 53,30 m2
255 000 zł
4 784 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, Zawada

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 678,30 m2
1 740 000 zł
2 565 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 113,20 m2
190 667 zł
1 684 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Elbląg, Zawada

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 41,40 m2
153 333 zł
3 704 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 01-09-2026
Pow.: 55,30 m2
192 750 zł
3 486 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 01-09-2026
Pow.: 55,30 m2
192 750 zł
3 486 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 43,10 m2
32 667 zł
758 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 53,00 m2
66 000 zł
1 245 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 50,90 m2
205 333 zł
4 034 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
230 000 zł
3 979 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,10 m2
112 500 zł
2 005 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,60 m2
188 250 zł
4 525 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
5 457 000 zł
5 457 000 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,90 m2
282 750 zł
4 969 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 79,70 m2
237 000 zł
2 974 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 43,32 m2
171 333 zł
3 955 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 92,56 m2
333 333 zł
3 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Dom Zakończona
Pow.: 109,46 m2
561 000 zł
5 125 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
258 750 zł
4 477 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
258 750 zł
4 477 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 53,00 m2
74 250 zł
1 401 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,22 m2
180 750 zł
4 494 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.