Przetargi nieruchomości, Ceradz kościelny
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2400 ha, położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza działki wynosi 20 700 zł, a przetarg zaplanowano na 30.07.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,88 ha, położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 72 900 zł, a przetarg zaplanowano na 30.07.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,2400 ha położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne (powiat poznański, woj. wielkopolskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 23 300 zł, a przetarg zaplanowano na 11.06.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,88 ha, położoną w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza wynosi 82 000 zł, a przetarg zaplanowano na 11.06.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie