Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Rydułtowy, śląskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.1001 ha
110 000 zł
110 zł/m2
Nieruchomość

Lubomia, śląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0112 ha
12 000 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 51,16 m2
182 000 zł
3 557 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,34 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 40,73 m2
1 zł
0 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 85,76 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,37 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.072 ha
198 000 zł
275 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0631 ha
142 000 zł
225 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Wirek

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0126 ha
31 000 zł
246 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 56,40 m2
230 000 zł
4 078 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 38,96 m2
159 000 zł
4 081 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 51,16 m2
162 000 zł
3 167 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Lokal użytkowy 08-09-2026
Pow.: 80,93 m2
364 185 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.1602 ha
450 000 zł
281 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.0899 ha
235 000 zł
261 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 32,20 m2
105 000 zł
3 261 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 32,11 m2
126 000 zł
3 924 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,28 m2
103 000 zł
3 293 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 30,47 m2
62 000 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,72 m2
69 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 47,84 m2
196 000 zł
4 097 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 39,56 m2
140 000 zł
3 539 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 42,14 m2
150 000 zł
3 560 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 35,19 m2
145 000 zł
4 120 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.