Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-41%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 44,40 m2
160 000 zł
3 604 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 43,70 m2
170 000 zł
3 890 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 41,54 m2
207 700 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Rydułtowy, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 45,72 m2
129 000 zł
2 822 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 42,78 m2
28 500 zł
666 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gliwice, Podlesie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 37,19 m2
26 950 zł
725 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 36,39 m2
38 333 zł
1 053 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Częstochowa, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 47,00 m2
172 333 zł
3 667 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 50,98 m2
172 500 zł
3 384 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 38,96 m2
159 000 zł
4 081 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 47,84 m2
196 000 zł
4 097 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Centrum

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,90 m2
83 000 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 46,51 m2
162 750 zł
3 499 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 42,99 m2
101 625 zł
2 364 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 44,80 m2
246 039 zł
5 492 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Chorzów, Chorzów Batory

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 66,10 m2
204 547 zł
3 095 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 51,60 m2
279 621 zł
5 419 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 30,22 m2
95 000 zł
3 144 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 42,76 m2
80 000 zł
1 871 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 34,98 m2
99 000 zł
2 830 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 39,23 m2
68 000 zł
1 733 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 49,60 m2
225 146 zł
4 539 zł/m2
Nieruchomość

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Udział % 04-09-2026
Pow.: 34,00 m2
42 000 zł
1 235 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 53,58 m2
64 400 zł
1 202 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.