Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 76,14 m² w Bytomiu, położony w rejonie centrum, z udziałem w działce gruntu. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, wc, przedpokoju oraz strychu, jest w stanie do generalnego remontu, a cena wywoławcza wynosi 97 000 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,33 m² w Bytomiu, składający się z jednego pokoju i kuchni, z dostępem do wspólnego WC na klatce schodowej oraz udziałem w działce gruntu. Cena wywoławcza wynosi 46 500 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetarg wystawiono niezabudowane działki gruntowe o łącznej powierzchni 2671 m², położone w Bytomiu w obrębie Rozbark, stanowiące własność gminy. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego ma łączną cenę wywoławczą 830 000 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal niemieszkalny w Bytomiu, składający się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 59,28 m², z udziałem w działce gruntu. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 75 000 zł i sprzedawana jest bez przynależnej piwnicy.
Na przetargu oferowany jest lokal niemieszkalny w Bytomiu w śródmiejskiej lokalizacji, o powierzchni 41,05 m², składający się z dwóch pomieszczeń wraz z udziałem w działce gruntu. Cena wywoławcza wynosi 42 750 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 889 m², położona w Bytomiu w dzielnicy Stolarzowice, pomiędzy dwiema ulicami, wraz z udziałem 1/3 w prawie własności sąsiednich działek. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, bez obciążeń hipotecznych, a wadium wynosi 27 000 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość zabudowana położona w Bytomiu w rejonie ul. Jaskółczej. Cena wywoławcza wynosi 250 000 zł, a licytacja przeznaczona jest dla zainteresowanych zakupem w trybie przetargu gminnego.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest nieruchomość zabudowana w Bytomiu, obejmująca działkę z trzykondygnacyjnym, podpiwniczonym budynkiem administracyjnym o powierzchni użytkowej 478,64 m², wyposażonym w media i ogrzewanie, w przeciętnym stanie technicznym. Cena wywoławcza wynosi *** zł.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Bytomiu (dzielnica Miechowice) o powierzchni 24 m² wraz z udziałem 1/20 w działce 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny (bez obciążeń w dziale IV księgi wieczystej), a cena wywoławcza wynosi 15 000 zł.
Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, i obejmuje działkę o powierzchni 25 m² wraz z udziałem 1/20 w działce dojazdowej o powierzchni 767 m². Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest prawo własności należące do gminy, a cena wywoławcza całości wynosi 15 375 zł.
Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona jest w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, i obejmuje działkę o powierzchni 24 m² oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Nieruchomość jest przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 15 000 zł i wolna jest od obciążeń w dziale IV księgi wieczystej.
Na przetargu oferowana jest zabudowana nieruchomość w Bytomiu, obejmująca działkę z jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym budynkiem użytkowym o powierzchni ok. 830 m², wymagającym generalnego remontu. Cena wywoławcza wynosi 475 000 zł, a budynek po dawnej pralni wyposażony jest w podstawowe instalacje (do wymiany).
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, obejmująca działkę o powierzchni 24 m² oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Nieruchomość sprzedawana jest przez gminę z ceną wywoławczą 15 000 zł, przy czym dział IV ksiąg wieczystych jest wolny od obciążeń.
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, obejmująca działkę o powierzchni 21 m² oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Prawo własności gruntu, należące do gminy, oferowane jest w cenie wywoławczej 14 250 zł.
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego są niezabudowane nieruchomości gruntowe położone w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, obejmujące działkę o powierzchni 21 m² oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Cena wywoławcza całości wynosi 14 250 zł, a nieruchomości są wolne od obciążeń w dziale IV księgi wieczystej.
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice, obejmująca działkę o powierzchni 21 m² oraz udział 1/20 w działce o powierzchni 767 m² stanowiącej drogę dojazdową. Prawo własności gruntu należące do gminy jest wolne od obciążeń hipotecznych, a cena wywoławcza całości wynosi 14 250 zł.
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 826 m² położona jest w Bytomiu, w obrębie Górniki, i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 140 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT 23%.
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 1067 m² położona jest w Bytomiu, w obrębie Górniki, i objęta jest ograniczonym prawem rzeczowym ujawnionym w księdze wieczystej. Nieruchomość wystawiona jest do przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 198 000 zł netto plus 23% VAT.
Niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 1133 m² położona jest w Bytomiu, w obrębie Górniki, i przeznaczona została do zbycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 220 000 zł netto plus 23% VAT, a w księdze wieczystej ujawniono ograniczone prawo rzeczowe.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Bytomiu oferowany jest lokal niemieszkalny o powierzchni 82,31 m², położony na parterze kamienicy z początku XX wieku w centralnej części miasta, składający się z ośmiu pomieszczeń i wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową. Nieruchomość znajduje się w budynku o przeciętnym stanie technicznym, a cena wywoławcza wynosi 160 000 zł.
Na przetargu oferowany jest udział Gminy Bytom w zabudowanej nieruchomości z ułamkową, niewydzieloną częścią działki, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Kochanowskiego. Cena wywoławcza udziału wynosi 475 000 zł, a licytacja odbywa się w formie drugiego przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetarg wystawiono nieruchomość gminną położoną w miejscowości Zdów (gmina Włodowice), stanowiącą działkę oznaczoną w ewidencji gruntów. Zbycie nastąpi w drodze ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w drodze II ustnego przetargu nieograniczonego przeznaczono nieruchomości gminne położone w miejscowości Rudniki w gminie Włodowice. Przetarg odbędzie się w połowie lipca 2025 r., a warunkiem udziału jest wpłata wadium w złotówkach na konto gminy do początku lipca.
W II przetargu ustnym oferowana jest do zbycia nieruchomość należąca do Gminy Włodowice, położona w miejscowości Rudniki w gminie Włodowice. Nieruchomość będzie licytowana w lipcu 2025 r., a warunkiem udziału jest wpłata wadium w wyznaczonym terminie.