Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-32%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 51,16 m2
182 000 zł
3 557 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,34 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,37 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Kłobuck, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,41 m2
188 625 zł
3 742 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 53,10 m2
172 500 zł
3 249 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 56,40 m2
230 000 zł
4 078 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 51,16 m2
162 000 zł
3 167 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 62,80 m2
440 000 zł
7 006 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Chorzów, Chorzów Batory

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 66,10 m2
204 547 zł
3 095 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 51,60 m2
279 621 zł
5 419 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 57,30 m2
263 335 zł
4 596 zł/m2
Nieruchomość
-5%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 73,00 m2
398 990 zł
5 466 zł/m2
Nieruchomość
-9%

Tarnowskie Góry, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 52,72 m2
327 000 zł
6 203 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Tarnowskie Góry, śląskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 51,80 m2
239 000 zł
4 614 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 53,58 m2
64 400 zł
1 202 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % 13-10-2026
Pow.: 64,35 m2
116 738 zł
1 814 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 53,13 m2
200 000 zł
3 764 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 67,84 m2
331 500 zł
4 886 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 53,88 m2
185 333 zł
3 440 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Zawiercie, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 61,03 m2
266 250 zł
4 363 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Mieszkanie 06-09-2026
Pow.: 59,70 m2
299 000 zł
5 008 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Dom 25-09-2026
Pow.: 65,19 m2
270 750 zł
4 153 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 52,37 m2
95 481 zł
1 823 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 56,40 m2
230 000 zł
4 078 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 66,84 m2
155 000 zł
2 319 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.