Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-74%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 33,01 m2
59 250 zł
1 795 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Częstochowa, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 47,00 m2
172 333 zł
3 667 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 40,73 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Kłobuck, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 47,99 m2
188 625 zł
3 931 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 38,96 m2
159 000 zł
4 081 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-42%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 32,20 m2
105 000 zł
3 261 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 32,11 m2
126 000 zł
3 924 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,28 m2
103 000 zł
3 293 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 30,47 m2
62 000 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 31,72 m2
69 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 47,84 m2
196 000 zł
4 097 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 39,56 m2
140 000 zł
3 539 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 42,14 m2
150 000 zł
3 560 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 35,19 m2
145 000 zł
4 120 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 26,31 m2
98 000 zł
3 725 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 28,00 m2
185 000 zł
6 607 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Centrum

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,90 m2
83 000 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Piasek

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 38,90 m2
69 000 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Mysłowice, Larysz

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 43,20 m2
86 000 zł
1 991 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Mysłowice, Piasek

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 31,60 m2
67 000 zł
2 120 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Larysz

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 42,60 m2
77 000 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 46,51 m2
162 750 zł
3 499 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 42,99 m2
101 625 zł
2 364 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 44,80 m2
246 039 zł
5 492 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Bytom, śląskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 30,22 m2
95 000 zł
3 144 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.