Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Działka Udział % 30-09-2026
Pow.: 0.0771 ha
187 733 zł
243 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Centrum

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,90 m2
83 000 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 28-10-2026
Pow.: 621,67 m2
795 000 zł
1 279 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Piasek

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 38,90 m2
69 000 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Mysłowice, Larysz

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 43,20 m2
86 000 zł
1 991 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-68%

Mysłowice, Piasek

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 31,60 m2
67 000 zł
2 120 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Mysłowice, Larysz

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 42,60 m2
77 000 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość

Ochaby Małe, śląskie

Działka 29-10-2026
Pow.: 1.5318 ha
1 400 000 zł
91 zł/m2
Nieruchomość

Pewel Ślemieńska, śląskie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 0.032 ha
30 850 zł
96 zł/m2
Nieruchomość

Gilowice, śląskie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 0.1135 ha
3 000 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Koszarawa, śląskie

Garaż Udział % 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
7 606 zł
7 606 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 46,51 m2
162 750 zł
3 499 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 45,82 m2
101 625 zł
2 218 zł/m2
Nieruchomość

Sieraków Śląski, śląskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 95,72 m2
113 700 zł
1 188 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 44,80 m2
246 039 zł
5 492 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chorzów, Chorzów Batory

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 66,10 m2
204 547 zł
3 095 zł/m2
Nieruchomość

Zawiercie, Kromołów

Dom Udział % 18-09-2026
Pow.: 120,00 m2
74 375 zł
620 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 51,60 m2
279 621 zł
5 419 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 24-10-2026
Pow.: 1,00 m2
379 050 zł
379 050 zł/m2
Nieruchomość

Książenice, śląskie

Dom 14-10-2026
Pow.: 116,00 m2
149 333 zł
1 287 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 81,00 m2
438 123 zł
5 409 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, Szopienice

Dom 18-09-2026
Pow.: 157,00 m2
651 750 zł
4 151 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 22.4243 ha
9 267 000 zł
41 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 1 ha
1 226 000 zł
123 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.