Przetargi nieruchomości
Czeladź, śląskie
Czeladź, śląskie
Niezabudowana działka budowlana o powierzchni 0,3396 ha położona jest w Czeladzi, w rejonie ulicy Nowopogońskiej. Nieruchomość gruntowa wystawiona jest w przetargu ustnym z ceną wywoławczą *** zł netto.
Czeladź, śląskie
Nieruchomość to działka o powierzchni 0,0836 ha w Czeladzi, zabudowana parterowym, podpiwniczonym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej ok. 237 m², z miejscami parkingowymi na terenie. Budynek z 1966 roku, w średnim stanie technicznym, wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz lokalne c.o. (bez kotła), a prawo do nieruchomości ma być nabywane w drodze przetargu.
Stanowice, śląskie
Działka budowlana niezabudowana o powierzchni 0,2967 ha położona jest w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, w obrębie Stanowice. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 61 000 zł netto.
Lędziny, śląskie
Niezabudowana działka budowlano-rolna o powierzchni 0,0923 ha wraz z 1/2 udziału w drodze dojazdowej 0,0243 ha położona jest w Lędzinach w spokojnej okolicy. Nieruchomość wystawiona jest w pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym z ceną wywoławczą 170 500 zł netto plus 23% VAT.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lędziny, śląskie
Niezabudowana działka budowlano-rolna o powierzchni 802 m² położona jest w Lędzinach, w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą lokalną. Nieruchomość wystawiona jest w pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym z ceną wywoławczą 150 000 zł netto plus 23% VAT.
Okołowice, śląskie
Działka niezabudowana położona w miejscowości Koniecpol (obręb Okołowice) przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 560 stanowi atrakcyjną ofertę dla inwestora lub osoby planującej budowę.
Jaworzno, śląskie
Zabudowana działka o powierzchni 1 128 m² położona jest w Jaworznie, w rejonie ul. Lipowej, i przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 346 600 zł netto, a przetarg zaplanowano na 30 września 2026 r.
Jaworzno, śląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest działka o powierzchni 22 m² w Jaworznie, zabudowana murowanym boksem garażowym.
Jaworzno, śląskie
Działka o powierzchni 110 m² położona jest w Jaworznie, w rejonie ul. Grunwaldzkiej, i przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 52 440 zł netto.
Jaworzno, śląskie
Działka budowlana o powierzchni 458 m² położona jest w Jaworznie, w rejonie ul. Kolonijnej. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego, z ceną wywoławczą 13 800 zł netto.
Jaworzno, śląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowane są niezabudowane działki budowlane położone w Jaworznie, w rejonie ulicy Tetmajera. Powierzchnia poszczególnych parceli wynosi od 563 m² do 736 m², co pozwala na realizację zabudowy jednorodzinnej lub rekreacyjnej w spokojnej okolicy.
Katowice, śląskie
Kawalerka o powierzchni 28 m² położona w Katowicach, w rejonie osiedla Tysiąclecie Dolne, składa się z jednego pokoju, ślepej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 185 000 zł.
Koniecpol, śląskie
Działka niezabudowana położona w Koniecpolu przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt o ustalonym numerze ewidencyjnym, co ułatwia jej identyfikację i dalsze zagospodarowanie.
Wąsosz, śląskie
Działka niezabudowana położona w miejscowości Wąsosz w gminie Koniecpol została przeznaczona do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Przetarg odbędzie się we wrześniu 2026 roku w siedzibie lokalnego urzędu.
Wąsosz, śląskie
Działka niezabudowana położona w miejscowości Wąsosz, w gminie Koniecpol, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi grunt o charakterze inwestycyjnym lub pod zabudowę, z wyznaczonym terminem licytacji na 29 września 2026 roku.
Wąsosz, śląskie
Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wąsosz (gmina Koniecpol) obejmuje dwie działki ewidencyjne, przeznaczone do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Przetarg zaplanowano na 29 września 2026 r. w budynku urzędu w Koniecpolu.
Mysłowice, śląskie
W przetargu oferowane jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntowej o powierzchni 0,0771 ha wraz z udziałami w drogach dojazdowych, położonej w Mysłowicach. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do nabycia w trybie konkursu ofert, z ceną minimalną nie niższą niż 187 733 zł netto.
Mysłowice, Centrum
Mieszkanie o powierzchni 45,9 m² położone w centrum Mysłowic, na 2. piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy z ok. 1900 roku, składa się z 2 pokoi i kuchni, wyposażone jest w instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, z możliwością ogrzewania piecem węglowym. Lokal sprzedawany w trybie aukcji elektronicznej ma cenę wywoławczą 83 000 zł i obejmuje przynależną piwnicę oraz wc, a także udział w częściach wspólnych budynku.
Częstochowa, śląskie
Na przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym w Częstochowie, obejmująca dwie działki, za cenę wywoławczą nie niższą niż 795 000 zł. To dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy, przeznaczony do nabycia w trybie pisemnego przetargu.
Mysłowice, Piasek
Mieszkanie o powierzchni 38,9 m² położone w Mysłowicach, w dzielnicy Piasek, na 1. piętrze 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1902 roku, składa się z pokoju, kuchni i łazienki, z dostępem do instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz możliwością ogrzewania paliwem stałym lub energią elektryczną. Do lokalu przynależy piwnica (5,3 m²) i wc (1,1 m²), a cena wywoławcza w aukcji elektronicznej wynosi 69 000 zł.
Mysłowice, Larysz
Na aukcji elektronicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,2 m² w Mysłowicach, w dzielnicy Larysz, położony na parterze 3‑kondygnacyjnego budynku z 1908 roku, składający się z pokoju, kuchni i komórki. Mieszkanie posiada instalację elektryczną i wodno‑kanalizacyjną, możliwość ogrzewania piecem węglowym, piwnicę oraz wc jako pomieszczenia przynależne, a cena wywoławcza wynosi 86 000 zł.
Mysłowice, Piasek
Kawalerka o powierzchni 31,6 m² (pokój z kuchnią) zlokalizowana jest w Mysłowicach, w dzielnicy Piasek, na 3. piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z 1910 roku, z dostępem do instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i c.o. Lokal posiada przynależną piwnicę i wc, a jego cena wywoławcza w aukcji elektronicznej wynosi 67 000 zł.
Mysłowice, Larysz
Mieszkanie o powierzchni 42,6 m² położone na parterze w dwukondygnacyjnym budynku w dzielnicy Larysz w Mysłowicach, składające się z pokoju i kuchni, z dostępem do instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz możliwością ogrzewania paliwem stałym lub energią elektryczną. Do lokalu przynależy piwnica (10,2 m²) oraz wc (1 m²), a nieruchomość jest przedmiotem aukcji elektronicznej z ceną wywoławczą 77 000 zł.
Ochaby Małe, śląskie
Niezabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 1,53 ha, położona w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu zabudowy mieszkaniowej, terenów rekreacyjnych i rzeki, z bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej. Nieruchomość przeznaczona jest pod usługi sportu, rekreacji i turystyki, a jej cena wywoławcza w przetargu wynosi *** zł netto plus VAT.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie