Przetargi nieruchomości, Ząbkowice śląskie

Nieruchomość

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż 14-09-2026
Pow.: 20,00 m2
30 000 zł
1 500 zł/m2
Nieruchomość

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.009 ha
67 zł
1 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0187 ha
10 000 zł
53 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
64 571 zł
64 571 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.009 ha
67 zł
1 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
97 900 zł
97 900 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.015 ha
12 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
25 000 zł
25 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż Zakończona
Pow.: 16,30 m2
40 000 zł
2 454 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż Zakończona
Pow.: 16,30 m2
40 000 zł
2 454 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0187 ha
15 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,80 m2
87 000 zł
2 242 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,80 m2
32 187 zł
673 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,80 m2
72 420 zł
1 515 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
72 642 zł
72 642 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0321 ha
40 000 zł
125 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.009 ha
67 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż Udział % Zakończona
Pow.: 20,00 m2
40 000 zł
2 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0728 ha
12 500 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 62,60 m2
65 033 zł
1 039 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż Zakończona
Pow.: 16,30 m2
50 000 zł
3 067 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.024 ha
18 000 zł
75 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Garaż Zakończona
Pow.: 13,38 m2
40 000 zł
2 990 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0321 ha
60 000 zł
187 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0009 ha
67 zł
7 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.