Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Krotoszyn, wielkopolskie

Obiekt 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
3 800 000 zł
3 800 000 zł/m2
Nieruchomość

Tulce, wielkopolskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 19.8184 ha
51 500 000 zł
260 zł/m2
Nieruchomość

Murowana Goślina, wielkopolskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.7503 ha
1 148 240 zł
153 zł/m2
Nieruchomość

Mieleszyn, wielkopolskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 185,58 m2
339 810 zł
1 831 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 47,20 m2
65 453 zł
1 387 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-37%

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 56,75 m2
210 375 zł
3 707 zł/m2
Nieruchomość

Pomarzanowice, wielkopolskie

Mieszkanie 26-09-2026
Pow.: 54,20 m2
155 070 zł
2 861 zł/m2
Nieruchomość

Cytrynowo-Bystrzyca, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.22 ha
76 650 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 40,67 m2
184 328 zł
4 532 zł/m2
Nieruchomość

Wierzyce, wielkopolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 221,00 m2
637 660 zł
2 885 zł/m2
Nieruchomość

Trzemeszno, wielkopolskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1 299,41 m2
712 300 zł
548 zł/m2
Nieruchomość

Wierzyce, wielkopolskie

Mieszkanie 19-09-2026
Pow.: 43,90 m2
120 667 zł
2 749 zł/m2
Nieruchomość

Strzyżewo Kościelne, wielkopolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 64,18 m2
254 500 zł
3 965 zł/m2
Nieruchomość

Konin, wielkopolskie

Obiekt 02-09-2026
Pow.: 1,00 m2
540 000 zł
540 000 zł/m2
Nieruchomość

Łopuchowo, wielkopolskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 4.8901 ha
4 936 000 zł
101 zł/m2
Nieruchomość

Koło, wielkopolskie

Obiekt 03-09-2026
Pow.: 1,00 m2
450 000 zł
450 000 zł/m2
Nieruchomość

Piła, wielkopolskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.6289 ha
621 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość

Rawicz, wielkopolskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
16 945 zł
16 945 zł/m2
Nieruchomość

Gniezno, wielkopolskie

Dom Udział % 26-09-2026
Pow.: 154,00 m2
156 667 zł
1 017 zł/m2
Nieruchomość

Rawicz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 52,36 m2
117 293 zł
2 240 zł/m2
Nieruchomość

Jarocin, wielkopolskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.5294 ha
1 300 000 zł
246 zł/m2
Nieruchomość

Grzybno, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 42,97 m2
109 500 zł
2 548 zł/m2
Nieruchomość

Miaty, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 19-09-2026
Pow.: 71,00 m2
60 333 zł
850 zł/m2
Nieruchomość

Krosno, wielkopolskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.0646 ha
230 000 zł
356 zł/m2
Nieruchomość

Trzemeszno, wielkopolskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1 299,41 m2
7 132 300 zł
5 489 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.