Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bolechowo, wielkopolskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 1.338 ha
4 000 000 zł
299 zł/m2
Nieruchomość

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0641 ha
20 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość

Piła, wielkopolskie

Obiekt 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 847 000 zł
2 847 000 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Mosina, wielkopolskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 47,50 m2
225 525 zł
4 748 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Owińska, wielkopolskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 52,80 m2
278 475 zł
5 274 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Turek, wielkopolskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.0684 ha
45 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Sapowice, wielkopolskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
3 740 000 zł
3 740 000 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1092 ha
316 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0901 ha
261 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0901 ha
261 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0902 ha
261 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0902 ha
261 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 100 ha
261 000 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0903 ha
261 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0915 ha
265 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.11 ha
319 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1036 ha
300 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0967 ha
280 000 zł
290 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.094 ha
272 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1168 ha
338 000 zł
289 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.118 ha
315 000 zł
267 zł/m2
Nieruchomość

Rusiborek, wielkopolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 3.2467 ha
381 800 zł
12 zł/m2
Nieruchomość

Rogalin, wielkopolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 1.1572 ha
128 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Luciny, wielkopolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 8.7292 ha
997 100 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Gniezno, wielkopolskie

Dom Udział % 26-09-2026
Pow.: 154,00 m2
156 667 zł
1 017 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.