Przetargi nieruchomości
Biskupiec, warmińsko-mazurskie
Na obrzeżach Biskupca, w miejscowości Kramarka, w ramach przetargu oferowana jest niezabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,51 ha, położona w granicach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 16 i 57. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 300 000 zł.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego na 1. piętrze kamienicy z ok. 1910 roku, z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 66 000 zł przy oszacowaniu 99 000 zł.
Szczytno, warmińsko-mazurskie
Kawalerka o powierzchni 30 m² położona jest na 1. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z 1974 r. w Szczytnie, z przynależną piwnicą, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 124 500 zł i sumą oszacowania 166 000 zł.
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Bartoszycach oferowana jest do sprzedaży nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 431 i 432. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie przetargu organizowanego przez miasto, z obowiązkiem wniesienia wadium przed terminem licytacji.
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Niezabudowana działka budowlana o powierzchni 975 m² położona jest w Olsztynie, w rejonie ulicy Morwowej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość będzie sprzedawana w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 500 000 zł netto plus 23% VAT.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Równina Górna, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 34,56 m², położone w Korszach w województwie warmińsko-mazurskim, składające się z 1 pokoju, kuchni i łazienki, usytuowane na 1. piętrze budynku z lat 60. Lokal stanowi pełną własność z udziałem we współwłasności budynku i gruntu, a cena wywołania wynosi 27 000 zł.
Małdyty, warmińsko-mazurskie
Na przetarg wystawiono kompleks nieruchomości gruntowych w Małdytach, obejmujący działkę ok. 1,57 ha zabudowaną dużym budynkiem byłej szkoły z salą gimnastyczną oraz sąsiednią działkę niezabudowaną. Nieruchomość o charakterze usługowo-oświatowym, z potencjałem adaptacji na inne funkcje, ma cenę wywoławczą *** zł.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Nieruchomość niezabudowana położona w Łodzi przy jednej z głównych ulic, przeznaczona jest do sprzedaży w drodze II ustnego przetargu nieograniczonego. Działka wystawiona jest z ceną wywoławczą 290 000 zł, a licytacja odbędzie się 28.09.2026 r. o godz. 12:00.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w mieście przy jednej z głównych ulic. Działka wystawiona jest z ceną wywoławczą 320 000 zł, a licytacja odbędzie się 28.09.2026 r. o godz. 12:00.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Nieruchomość niezabudowana położona w Łodzi, w rejonie ulic Pomorska – Wiślicka, stanowi działkę inwestycyjną przeznaczoną do zagospodarowania. Działka wystawiona jest w II przetargu ustnym nieograniczonym z ceną wywoławczą 850 000 zł, a licytacja odbędzie się pod koniec września 2026 roku.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 5,22 ha w Elblągu, w rejonie Modrzewiny Południe, w otoczeniu zabudowy przemysłowej, usługowej i magazynowej. Nieruchomość z dojazdem od ulicy głównej ma cenę wywoławczą *** zł i jest przeznaczona pod cele techniczno-przemysłowe.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Na przetarg wystawiono nieruchomość komercyjną w Elblągu, zabudowaną parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej ok. 351 m², obejmującym pomieszczenia handlowe, użytkowe oraz biurowo-socjalne. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 561 518 zł, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium.
Adamowo, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej oferowany jest grunt rolny o łącznej powierzchni ok. 6,09 ha, położony w miejscowości Adamowo w województwie warmińsko-mazurskim, z bezpośrednim dojazdem do drogi gminnej. Działki o regularnym, prostokątnym kształcie stanowią grunty orne dobrej klasy bonitacyjnej, faktycznie użytkowane rolniczo, a cena wywołania wynosi 283 500 zł.
Łukta, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 437 m², położona w miejscowości Łukta w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywołania wynosi 7 705,50 zł przy sumie oszacowania 10 274,00 zł.
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,9 m², położony na poddaszu (4. kondygnacja) kamienicy w Elblągu, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoi oraz piwnicy. Mieszkanie w budynku z ok. 1910 r. ma prawo własności, a cena wywołania wynosi 205 333,33 zł.
Wilamowo, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej oferowana jest niezabudowana działka rolno-leśna o powierzchni ok. 7,21 ha, położona w miejscowości Wilamowo w gminie Rozogi (woj. warmińsko-mazurskie). Nieruchomość przeznaczona jest w studium pod lasy gospodarcze oraz możliwe farmy fotowoltaiczne, a cena wywołania wynosi 200 902,50 zł.
Ostróda, warmińsko-mazurskie
Na licytacji komorniczej w Ostródzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,14 m², położony na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku z lat 30. XX wieku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 132 975 zł, a lokal posiada pełne media (woda, gaz, kanalizacja, siła).
Sakówko, warmińsko-mazurskie
Przedmiotem II ustnego przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sakówko w gminie Pasłęk, stanowiąca własność Powiatu Elbląskiego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Biskupiec, warmińsko-mazurskie
Na przetargu ustnym w Biskupcu oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1961 ha, położona w granicach miasta. Nieruchomość wystawiono z ceną wywoławczą 200 000 zł brutto, a nabywca pokrywa dodatkowo koszty notarialne, sądowe oraz ewentualne wznowienie granic.
Bredynki, warmińsko-mazurskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,1363 ha, położona w miejscowości Bredynki w gminie Biskupiec, porośnięta kilkoma drzewkami (świerki). Nieruchomość gruntowa stanowiąca własność gminy ma cenę wywoławczą 50 000 zł, a sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.
Najdymowo, warmińsko-mazurskie
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 0,36 ha, położona w miejscowości Najdymowo w gminie Biskupiec, częściowo porośnięta drzewami liściastymi. Nieruchomość wolna od obciążeń ma cenę wywoławczą 70 000 zł, a sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.
Nowe Marcinkowo, warmińsko-mazurskie
W przetargu oferowana jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,40 ha, położona w miejscowości Nowe Marcinkowo w gminie Biskupiec, porośnięta samosiewem drzew i krzewów. Nieruchomość bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, z planowaną służebnością dojazdu, ma cenę wywoławczą 50 000 zł i będzie sprzedawana w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Giżycko, warmińsko-mazurskie
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 34,5 m², położonego w Giżycku, na drugim piętrze budynku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 162 233,25 zł, a licytacja odbędzie się stacjonarnie w dniu 11.09.2026 r.
Giżycko, warmińsko-mazurskie
Mieszkanie o powierzchni 48 m² położone w Giżycku, w budynku z 1969 roku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 185 466,67 zł.
Iława, warmińsko-mazurskie
Przedmiotem przetargu jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 1,88 ha, położonej we wschodniej części Iławy w województwie warmińsko-mazurskim. Działka zlokalizowana jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów niezabudowanych, a cena wywoławcza wynosi *** zł netto.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie