W przetargu syndyka oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1103 ha, położona w Jasienicy w powiecie bielskim. Licytacja pisemna odbywa się na warunkach określonych w regulaminie, przy cenie wywoławczej nie niższej niż 275 871 zł netto, z obowiązkiem wpłaty wadium w wysokości 10% ceny minimalnej.
Do nabycia w trybie konkursu ofert od syndyka udział 100% w nieruchomości gruntowej o pow. ok. 0,1592 ha oraz udział 42/420 w działce drogowej o pow. ok. 0,1055 ha, położonych w Kaniowie w gminie Bestwina (powiat bielski). Grunty stanowią niezabudowane działki z dojazdem drogą wewnętrzną, sprzedawane w ramach postępowania upadłościowego.
Na sprzedaż w drodze pisemnego przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,56 ha w gminie Jarosław, w miejscowości Surochów, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 260 546 zł netto (plus podatek), co stanowi 55% wartości oszacowania.
W przetargu syndyka oferowane jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni ok. 2964 m² wraz z prawem własności budynku handlowo-usługowego, położonych w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Brzozowice-Kamień. Nieruchomość wystawiona jest za cenę nie niższą niż ok. *** zł netto, powiększoną o należny podatek.
W przetargu syndyka oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,43 ha, położona w Ożarowicach w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość z urządzoną księgą wieczystą ma cenę wywoławczą 222 750 zł i jest sprzedawana w drodze pisemnego przetargu.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem pisemnego przetargu syndyka jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,1911 ha, położona w Tarnowskich Górach w rejonie ulicy Zagórskiej. Nieruchomość wyceniono na 222 540 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 60% wartości oszacowania, tj. 133 524 zł.
Przedmiotem przetargu syndyka jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,87 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna w rejonie Częstochowy. Nieruchomość wystawiona jest w trybie przetargu upadłościowego z ceną wywoławczą nie niższą niż 250 000 zł netto plus VAT.