Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
-22%
Zakończona

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie Zakończona
923 136 zł
10 568 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Gdynia, Działki Leśne

Mieszkanie Zakończona
1 025 706 zł
11 749 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
341 800 zł
2 592 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ustka, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
323 000 zł
2 236 zł/m2
Nieruchomość
-89%
Zakończona

Bielkówko, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
117 500 zł
1 366 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
325 000 zł
2 510 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Bielkówko, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
176 250 zł
2 049 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
3 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bukowo, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
15 000 zł
164 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
653 820 zł
5 272 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
769 200 zł
6 202 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
769 200 zł
6 202 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
769 000 zł
6 201 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Gdańsk, Matarnia

Mieszkanie Zakończona
390 000 zł
3 035 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Żelistrzewo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
267 750 zł
1 880 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Żelistrzewo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
267 750 zł
1 880 zł/m2
Ustaw alert