Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
-62%

Człuchów, pomorskie

Mieszkanie 27-05-2026
133 920 zł
1 913 zł/m2
Nieruchomość

Reda, pomorskie

Mieszkanie Udział % 13-05-2026
130 200 zł
2 170 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
134 800 zł
2 063 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Sztum, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
3 782 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Reda, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
162 750 zł
2 713 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Reda, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
195 300 zł
3 255 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kartuzy, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
116 625 zł
1 872 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kartuzy, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
155 500 zł
2 496 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
3 948 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Mieszkanie Udział % Zakończona
118 400 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdynia, Witomino-Leśniczówka

Mieszkanie Udział % Zakończona
130 300 zł
2 654 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
171 700 zł
2 795 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
137 000 zł
1 877 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Nowy Staw, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
110 000 zł
2 123 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
148 500 zł
2 089 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Nowy Staw, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
136 600 zł
2 636 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 000 zł
2 786 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Sztum, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
179 000 zł
3 661 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
157 528 zł
2 813 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
172 984 zł
3 483 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
172 984 zł
3 483 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
196 910 zł
3 504 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Gdynia, Dąbrowa

Mieszkanie Zakończona
182 000 zł
3 023 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
189 381 zł
2 654 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
171 750 zł
3 694 zł/m2
Ustaw alert