Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Udział % Zakończona
165 482 zł
6 895 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Udział % Zakończona
164 850 zł
4 677 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
172 100 zł
5 534 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
172 100 zł
5 534 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Brwinów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
188 800 zł
5 364 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
117 882 zł
3 634 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
147 245 zł
6 455 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stare Pieścirogi, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
154 800 zł
3 440 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Mława, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
118 000 zł
3 544 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Sochaczew, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
114 000 zł
3 918 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pakosław, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
103 900 zł
1 768 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Radom, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
106 000 zł
4 257 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Wyszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
148 000 zł
3 557 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
149 570 zł
4 808 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
199 426 zł
6 410 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
100 400 zł
6 001 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Pruszków, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
199 426 zł
6 410 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Warszawa, Rembertów

Mieszkanie Zakończona
190 000 zł
6 333 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
117 441 zł
3 916 zł/m2
Ustaw alert