Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Chrzanów, Osiedle Śródmieście

Mieszkanie Udział % 14-05-2026
15 670 zł
312 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Nawojowa Góra, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
62 500 zł
1 043 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Kraków, Mistrzejowice

Mieszkanie Zakończona
441 000 zł
8 681 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
16 238 zł
271 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Limanowa, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
278 000 zł
5 560 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
24 356 zł
405 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Kraków, Dębniki

Mieszkanie Zakończona
851 000 zł
13 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Świniarsko, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
363 772 zł
4 870 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
32 475 zł
540 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Udział % Zakończona
349 200 zł
6 024 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klucze, małopolskie

Dom Zakończona
151 000 zł
2 378 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Podgórze

Mieszkanie Udział % Zakończona
32 125 zł
508 zł/m2
Nieruchomość
-3%
Zakończona

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
390 450 zł
7 099 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Udział % Zakończona
388 000 zł
6 693 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Nowa Huta

Mieszkanie Udział % Zakończona
233 500 zł
3 890 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Podgórze

Mieszkanie Udział % Zakończona
36 715 zł
581 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
350 000 zł
5 700 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Udział % Zakończona
26 000 zł
482 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Podgórze

Mieszkanie Udział % Zakończona
45 894 zł
726 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Nowa Huta

Mieszkanie Udział % Zakończona
233 500 zł
3 890 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Tarnów, Krzyż

Mieszkanie Zakończona
337 882 zł
4 229 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Chrzanów, Osiedle Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
222 400 zł
4 447 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie Zakończona
566 000 zł
9 129 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie Udział % Zakończona
300 120 zł
5 388 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie Udział % Zakończona
169 343 zł
3 100 zł/m2
Ustaw alert