Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
Zakończona

Tarnów, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
165 950 zł
4 741 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kraków, Dębniki

Mieszkanie Udział % Zakończona
143 650 zł
7 255 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
112 000 zł
3 636 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Trzebinia, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
113 000 zł
2 690 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie Zakończona
197 600 zł
5 731 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Zakończona
176 157 zł
5 380 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Zakończona
176 000 zł
5 867 zł/m2
Ustaw alert