Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
Zakończona

Polesie, Zaniemyśl

Mieszkanie Zakończona
137 088 zł
2 815 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bychawa, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
184 656 zł
6 367 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Kraśnik, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
156 706 zł
4 365 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Polesie, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
170 240 zł
3 496 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Polesie, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
188 720 zł
3 875 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
100 000 zł
2 114 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
111 375 zł
2 355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
105 522 zł
2 213 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
111 375 zł
2 355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
111 375 zł
2 355 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
131 903 zł
2 766 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
131 903 zł
2 766 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
148 500 zł
3 140 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
148 500 zł
3 140 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Opole Lubelskie, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
153 703 zł
3 951 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
102 500 zł
2 900 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona