Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Tłuczań, małopolskie

Dom 10-06-2026
1 750 000 zł
1 750 000 zł/m2
Nieruchomość

Wola Hankowska, śląskie

Dom 15-06-2026
1 146 000 zł
4 678 zł/m2
Nieruchomość

Miedniewice, łódzkie

Dom 01-06-2026
1 020 960 zł
1 020 960 zł/m2
Nieruchomość

Augustówek, mazowieckie

Dom 17-06-2026
1 485 154 zł
8 925 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wola

Mieszkanie 16-06-2026
1 199 281 zł
23 099 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dłutów, łódzkie

Dom 22-05-2026
3 350 426 zł
3 350 426 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Dom 26-05-2026
1 667 000 zł
1 667 000 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Włochy

Dom 28-05-2026
1 759 500 zł
1 759 500 zł/m2
Nieruchomość

Klęk, łódzkie

Dom 26-05-2026
1 620 000 zł
1 620 000 zł/m2
Nieruchomość

Chmielno, pomorskie

Dom 18-05-2026
1 062 000 zł
4 005 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 25-05-2026
1 475 000 zł
12 781 zł/m2
Nieruchomość

Łódź, Bałuty

Dom 09-06-2026
2 675 600 zł
2 675 600 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wołomin, mazowieckie

Dom Zakończona
1 019 700 zł
1 019 700 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wołomin, mazowieckie

Dom Zakończona
1 019 700 zł
6 034 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zabrze, śląskie

Dom Zakończona
1 162 400 zł
5 713 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krępa, mazowieckie

Dom Zakończona
1 270 900 zł
1 270 900 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krępa, łódzkie

Dom Zakończona
7 593 200 zł
7 593 200 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Dom Zakończona
1 570 800 zł
8 358 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Śródmieście

Dom Zakończona
1 570 800 zł
8 358 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
1 944 000 zł
16 844 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kaszów, małopolskie

Dom Zakończona
1 196 100 zł
6 645 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 470 480 zł
11 397 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gaj, małopolskie

Dom Zakończona
1 284 000 zł
5 753 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamieńskie Młyny, śląskie

Dom Zakończona
1 367 000 zł
6 773 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Wawer

Dom Zakończona
1 735 000 zł
7 540 zł/m2
Ustaw alert