Wróć do listy

Wola Hankowska, śląskie

1 146 000 zł
4 678 zł/m2
Dom 245,00 m2 Zakup od syndyka Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 146 000 zł
Powierzchnia 245,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 114 600 zł
Numer oferty 513819X1203364101
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest zabudowana nieruchomość gruntowa położona w gminie Mykanów, w powiecie częstochowskim. Działka oferowana jest za cenę nie niższą niż *** zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny