Syndyk sprzeda nieruchomość, Bydgoszcz

Nieruchomość
-28%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
435 600 zł
6 501 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
372 000 zł
5 849 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
341 000 zł
6 361 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
461 000 zł
5 903 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
372 000 zł
5 849 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
326 400 zł
5 132 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
356 000 zł
5 460 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
384 000 zł
6 038 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
300 552 zł
5 758 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
375 690 zł
7 197 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
384 000 zł
6 038 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
330 000 zł
5 818 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
360 060 zł
6 348 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
423 600 zł
7 468 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
323 323 zł
5 836 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
423 600 zł
7 468 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
423 600 zł
7 468 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
423 600 zł
7 113 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
338 775 zł
4 301 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
405 646 zł
6 214 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
451 700 zł
5 735 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
451 700 zł
5 735 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
309 000 zł
4 723 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
386 500 zł
5 854 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Bydgoszcz, Fordon

Mieszkanie Zakończona
350 000 zł
5 350 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach