Syndyk sprzeda dom, Karniowice

Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 101,80 m2
144 500 zł
1 419 zł/m2
Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 136,63 m2
37 226 zł
272 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 101,80 m2
188 800 zł
1 855 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.