Syndyk sprzeda nieruchomość, Żurawiec

Nieruchomość

Żurawiec, warmińsko-mazurskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 140,00 m2
323 000 zł
2 307 zł/m2
Nieruchomość

Żurawiec, warmińsko-mazurskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 140,00 m2
323 000 zł
2 307 zł/m2
Nieruchomość

Żurawiec, warmińsko-mazurskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 140,00 m2
323 000 zł
2 307 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.