Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-35%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,39 m2
166 339 zł
3 510 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Czeladź, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 9,16 m2
48 000 zł
5 240 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,40 m2
239 010 zł
4 838 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Zabrze, śląskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 53,88 m2
185 333 zł
3 440 zł/m2
Nieruchomość

Drogomyśl, śląskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
191 467 zł
191 467 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Działka 07-10-2026
Pow.: 0.2684 ha
1 079 850 zł
402 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 100,08 m2
425 000 zł
4 247 zł/m2
Nieruchomość

Lędziny, śląskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0805 ha
145 000 zł
180 zł/m2
Nieruchomość

Lędziny, śląskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1067 ha
193 000 zł
181 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.07 ha
180 000 zł
257 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 12-10-2026
Pow.: 0.3396 ha
1 200 000 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Obiekt 14-10-2026
Pow.: 237,30 m2
750 000 zł
3 161 zł/m2
Nieruchomość

Żywiec, śląskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.4294 ha
359 100 zł
84 zł/m2
Nieruchomość

Toszek, śląskie

Obiekt 02-10-2026
Pow.: 1,00 m2
186 284 zł
186 284 zł/m2
Nieruchomość

Złoty Potok, śląskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.45 ha
51 400 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Pruchna, śląskie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
284 302 zł
284 302 zł/m2
Nieruchomość

Cieszyn, śląskie

Obiekt 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
3 522 351 zł
3 522 351 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Zawiercie, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 61,03 m2
266 250 zł
4 363 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Tychy, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 48,00 m2
307 500 zł
6 406 zł/m2
Nieruchomość

Knurów, śląskie

Garaż 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
21 750 zł
21 750 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 2,06 m2
6 749 057 zł
3 276 241 zł/m2
Nieruchomość

Bojszowy, śląskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
83 980 zł
83 980 zł/m2
Nieruchomość

Jasienica, śląskie

Dom Udział % 21-10-2026
Pow.: 133,35 m2
115 733 zł
868 zł/m2
Nieruchomość

Bytom, śląskie

Mieszkanie 06-09-2026
Pow.: 59,70 m2
299 000 zł
5 008 zł/m2
Nieruchomość

Wierbka, śląskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.0032 ha
4 300 zł
134 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.