Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 39,65 m2
57 000 zł
1 438 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 134,17 m2
707 840 zł
5 276 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 155,07 m2
775 840 zł
5 003 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Działka Udział % 01-09-2026
Pow.: 1.0601 ha
36 600 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie 01-09-2026
Pow.: 34,60 m2
108 533 zł
3 137 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gaszowice, śląskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 124,00 m2
151 477 zł
1 222 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 2.6029 ha
6 074 000 zł
233 zł/m2
Nieruchomość

Zabrze, śląskie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 1,00 m2
70 000 zł
70 000 zł/m2
Nieruchomość

Katowice, śląskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 156,99 m2
700 000 zł
4 459 zł/m2
Nieruchomość
-5%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 64,21 m2
600 000 zł
9 344 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 67,52 m2
440 000 zł
6 517 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 54,90 m2
142 000 zł
2 587 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Ruda Śląska, Kochłowice

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 52,65 m2
130 000 zł
2 469 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,29 m2
216 000 zł
3 979 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Halemba

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 134,49 m2
306 750 zł
2 281 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Halemba

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 134,49 m2
306 750 zł
2 281 zł/m2
Nieruchomość

Siemianowice Śląskie, śląskie

Działka 10-09-2026
812 000 zł
zł/m2
Nieruchomość

Racibórz, śląskie

Działka 02-09-2026
Pow.: 0.6071 ha
880 000 zł
145 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.5607 ha
1 100 000 zł
196 zł/m2
Nieruchomość

Czeladź, śląskie

Działka 01-09-2026
Pow.: 2.0103 ha
3 500 000 zł
174 zł/m2
Nieruchomość

Ogrodzona, śląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 2.5442 ha
4 000 000 zł
157 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom Udział % 01-09-2026
Pow.: 165,10 m2
384 600 zł
2 329 zł/m2
Nieruchomość

Ujsoły, śląskie

Dom 02-09-2026
Pow.: 1,00 m2
138 400 zł
138 400 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 58,37 m2
129 000 zł
2 210 zł/m2
Nieruchomość

Pyskowice, śląskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 61,83 m2
92 500 zł
1 496 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.