Przetargi nieruchomości, Rybnik

Nieruchomość

Rybnik, Rybnik-Północ

Obiekt 17-09-2026
Pow.: 444,77 m2
951 466 zł
2 139 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, śląskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.378 ha
631 000 zł
167 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.3219 ha
530 000 zł
16 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.3219 ha
582 000 zł
18 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Popielów

Dom Zakończona
Pow.: 201,92 m2
500 000 zł
2 476 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
610 186 zł
610 186 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Popielów

Dom Zakończona
Pow.: 202,00 m2
590 000 zł
2 921 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Popielów

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
800 000 zł
800 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.378 ha
631 000 zł
167 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Stodoły

Obiekt Zakończona
Pow.: 161,44 m2
768 012 zł
4 757 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Zamysłów

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
816 200 zł
816 200 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Stare

Dom Zakończona
Pow.: 146,00 m2
651 605 zł
4 463 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Golejów

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
607 576 zł
607 576 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Popielów

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
800 000 zł
800 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Dom Zakończona
Pow.: 144,90 m2
656 800 zł
4 533 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Zamysłów

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
874 500 zł
874 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Dom Zakończona
Pow.: 241,00 m2
767 787 zł
3 186 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Niedobczyce

Dom Zakończona
Pow.: 145,32 m2
686 459 zł
4 724 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Stodoły

Obiekt Zakończona
Pow.: 161,44 m2
768 012 zł
4 757 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Boguszowice Stare

Dom Zakończona
Pow.: 186,00 m2
514 000 zł
2 763 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Maroko-Nowiny

Dom Zakończona
Pow.: 241,00 m2
863 761 zł
3 584 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Chwałowice

Działka Zakończona
Pow.: 1.4306 ha
574 000 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.4306 ha
574 000 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, Rybnicka Kuźnia

Działka Zakończona
Pow.: 0.8353 ha
522 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rybnik, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.0123 ha
798 000 zł
79 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.