Przetargi nieruchomości, Niegosławice
Niegosławice, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,33 ha położona w miejscowości Niegosławice w województwie lubuskim, objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 109 100 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 8 września 2026 r.
Niegosławice, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1600 ha położona w miejscowości Niegosławice w gminie Wodzisław (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), objęta Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 10 900 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 27.08.2026 r.
Niegosławice, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,2300 ha położona jest w miejscowości Niegosławice w gminie Wodzisław (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 13 840 zł i ujęciem w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Niegosławice, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę rolną o powierzchni 0,0600 ha, położoną w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 7 sierpnia 2026 r.
Niegosławice, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,99 ha, położona w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 269 700 zł, a grunt objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Niegosławice, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,99 ha, położony w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 269 700 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Niegosławice, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0600 ha położona w miejscowości Niegosławice (powiat żagański, woj. lubuskie) przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 9 lipca 2026 r.
Niegosławice, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,99 ha, położoną w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 269 700 zł, a grunt objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Niegosławice, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0600 ha położona w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie) została przeznaczona do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 15.06.2026 r.
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, Dworcowy Przysiółek
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie