Przetargi nieruchomości, Rymań
Rymań, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,0061 ha położona jest w miejscowości Rymań w powiecie kołobrzeskim, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 2 502 zł.
Rymań, zachodniopomorskie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość nierolną o powierzchni 0,0061 ha, położoną w miejscowości Rymań w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 2 780 zł, a przetarg odbędzie się 4 sierpnia 2026 r.
Rymań, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze pierwszego publicznego przetargu ustnego ograniczonego wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Bukowo w gminie Rymań. Udział w przetargu mogą wziąć wyłącznie właściciele lokali mieszkalnych w jednym z budynków w Bukowie, po wcześniejszym wniesieniu wadium i wykazaniu prawa własności.
Rymań, zachodniopomorskie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość nierolną o powierzchni 0,0061 ha, położoną w miejscowości Rymań w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 780 zł, a przetarg zaplanowano na 8 lipca 2026 r.
Rymań, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntu o powierzchni 0,0061 ha położona w miejscowości Rymań w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 2 780 zł, a przetarg zaplanowano na 11.06.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rymań, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie