Przetargi nieruchomości, Rościęcino
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka o powierzchni 0,7982 ha położona w Rościęcinie koło Kołobrzegu, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży przez KOWR z ceną wywoławczą 718 079,40 zł, a przetarg zaplanowano na 4 sierpnia 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,6017 ha położona jest w Rościęcinie koło Kołobrzegu, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 619 002,90 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 4 sierpnia 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka o powierzchni 0,6172 ha, położona w Rościęcinie koło Kołobrzegu w województwie zachodniopomorskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 556 587 zł, a przetarg zaplanowano na 4 sierpnia 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka o powierzchni 0,6380 ha położona w Rościęcinie koło Kołobrzegu, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość sprzedawana jest przez właściwy oddział KOWR, a cena wywoławcza wynosi 657 434,70 zł.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka o powierzchni ok. 0,80 ha, położona w Rościęcinie w gminie Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 718 079,40 zł, a przetarg zaplanowano na 8 lipca 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Rościęcino, zachodniopomorskie
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,6017 ha położona jest w Rościęcinie koło Kołobrzegu, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 619 002,90 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 8 lipca 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni ok. 0,62 ha, położona w Kołobrzegu (Rościęcino), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 556 587 zł, a licytacja zaplanowana jest na 8 lipca 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,6380 ha, położona w Kołobrzegu (Rościęcino) w województwie zachodniopomorskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży przez KOWR z ceną wywoławczą 6 580 zł, a licytacja zaplanowana jest na 8 lipca 2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni ok. 0,8 ha, położona w Rościęcinie w gminie Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość wystawiona jest na sprzedaż z ceną wywoławczą 797 866 zł, zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka o powierzchni ok. 0,60 ha położona w Kołobrzegu (Rościęcino), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 687 781 zł, a przetarg zaplanowano na 12.06.2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka o powierzchni ok. 0,62 ha położona w Kołobrzegu, w rejonie Rościęcina, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 618 430 zł, a przetarg zaplanowano na 12.06.2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nierolna działka o powierzchni 0,6380 ha, położona w Rościęcinie w gminie Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 730 483 zł, a przetarg zaplanowano na 12.06.2026 r.
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rościęcino, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie