Przetargi nieruchomości, Manowo
Manowo, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0179 ha, położona w miejscowości Grzybnica w gminie Manowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 8 972 zł, a przetarg zaplanowano na 17 lipca 2026 r.
Manowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0179 ha, położona w miejscowości Grzybnica w gminie Manowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 8 972 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Manowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0179 ha, położona w miejscowości Grzybnica w gminie Manowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 8 972 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Manowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie