Przetargi nieruchomości, Żydowo
Żydowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest niewielka działka rolna o powierzchni 0,0030 ha, położona w miejscowości Żydowo w gminie Polanów (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1 200 zł, a przetarg zaplanowano na 3 sierpnia 2026 r.
Żydowo, zachodniopomorskie
Lokal użytkowy o powierzchni 12 m² położony jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego w miejscowości Żydowo, w gminie Polanów; składa się z jednego pomieszczenia po byłym archiwum szkolnym i posiada dostęp do instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz c.o. Przedmiotem drugiego przetargu jest także udział w działce gruntu oraz częściach wspólnych budynku.
Żydowo, wielkopolskie
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego udział 1/1 w niewielkiej działce o pow. 0,0021 ha zabudowanej garażem, położonej w miejscowości Żydowo w gminie Czerniejewo, powiat gnieźnieński. Nieruchomość gruntowa nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a kierunki jej przeznaczenia określa studium gminy.
Żydowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0179 ha, położona w miejscowości Grzybnica w gminie Manowo, w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza działki wynosi 8 972 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Żydowo, zachodniopomorskie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,0179 ha, położony w miejscowości Grzybnica w gminie Manowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość sprzedawana jest przez KOWR w trybie przetargu, z ceną wywoławczą 8 972 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 17.07.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Żydowo, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki o powierzchni ok. 1,47 ha, położonej w Żydowie w gminie Polanów (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), wraz z budynkami i budowlami stanowiącymi odrębną własność. Nieruchomość wystawiona jest na sprzedaż w trybie przetargu z ceną wywoławczą 350 500 zł netto, z transakcją zwolnioną z VAT na dzień ogłoszenia.
Żydowo, wielkopolskie
Przedmiotem przetargu jest kompleks niezabudowanych działek gruntowych położonych w miejscowości Żydowo, w gminie Rokietnica pod Poznaniem, z zapewnionym dostępem do drogi. Nieruchomości wystawione są w przetargu pisemnym za łączną cenę wywoławczą nie niższą niż ok. 8,14 mln zł netto, a jedynym kryterium wyboru oferty jest najwyższa cena.
Żydowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,14 ha, położona w miejscowości Żydowo w gminie Polanów, na terenie powiatu koszalińskiego. Działka stanowi własność powiatu i będzie licytowana w wyznaczonym terminie, z obowiązkiem wniesienia wadium przed przetargiem.
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, wielkopolskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, wielkopolskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, wielkopolskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Żydowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie