Przetargi nieruchomości, Piła

Nieruchomość
-16%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 31,74 m2
190 000 zł
5 986 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 47,40 m2
167 000 zł
3 523 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
167 000 zł
3 523 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
167 000 zł
3 523 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,44 m2
144 283 zł
2 700 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
167 056 zł
3 524 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,10 m2
150 000 zł
3 937 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
167 056 zł
3 524 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,04 m2
136 450 zł
3 325 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,44 m2
185 506 zł
3 471 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,44 m2
185 506 zł
3 471 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,04 m2
136 449 zł
3 325 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
167 056 zł
3 524 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,70 m2
163 500 zł
4 337 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,00 m2
164 700 zł
4 334 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,62 m2
149 900 zł
2 695 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,04 m2
170 562 zł
4 156 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
185 618 zł
3 916 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,44 m2
206 118 zł
3 857 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,62 m2
170 598 zł
3 067 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,04 m2
170 562 zł
4 156 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,40 m2
185 618 zł
3 916 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,60 m2
170 598 zł
3 068 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,60 m2
170 598 zł
3 068 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
153 700 zł
4 110 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.