Przetargi mieszkania, Korsze

Nieruchomość

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 48,30 m2
181 000 zł
3 747 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 50,56 m2
85 000 zł
1 681 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,80 m2
16 000 zł
488 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,80 m2
34 000 zł
1 037 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 21,90 m2
19 800 zł
904 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,39 m2
25 000 zł
669 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,39 m2
33 800 zł
904 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,06 m2
28 000 zł
621 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,06 m2
28 000 zł
621 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,06 m2
28 000 zł
621 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 16,55 m2
15 000 zł
906 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.