Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-71%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
111 000 zł
1 358 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
183 817 zł
2 250 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
183 817 zł
2 250 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
183 817 zł
2 250 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Trzebiatów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
155 000 zł
1 858 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
183 817 zł
2 250 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Trzebiatów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
190 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wierzchowo, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
109 000 zł
1 108 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
108 502 zł
1 251 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jelenino, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
110 000 zł
1 019 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
106 303 zł
722 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jelenino, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
160 000 zł
1 482 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wierzchowo, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
109 000 zł
1 108 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
109 000 zł
1 334 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
108 502 zł
1 251 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
180 399 zł
2 208 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Trzebiatów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
151 700 zł
1 818 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Będargowo, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
152 000 zł
1 788 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wierzchowo, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
115 000 zł
1 169 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
180 399 zł
2 208 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wierzchowo, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
120 000 zł
1 220 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Trzebiatów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
151 700 zł
1 818 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Trzebiatów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
161 000 zł
1 890 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
109 000 zł
1 334 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sępolno Małe, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
126 000 zł
1 106 zł/m2
Ustaw alert