Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Staszów, świętokrzyskie

Dom Zakończona
34 000 zł
34 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wąchock, świętokrzyskie

Dom Zakończona
94 000 zł
94 000 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
76 500 zł
4 479 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pacanów, świętokrzyskie

Dom Zakończona
85 000 zł
85 000 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
31 320 zł
2 034 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
60 300 zł
2 441 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Strzegom, świętokrzyskie

Dom Zakończona
17 000 zł
17 000 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
34 800 zł
2 260 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
31 600 zł
2 257 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
31 600 zł
2 257 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
31 600 zł
2 257 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
67 000 zł
2 713 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zagorzyce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
23 514 zł
23 514 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rataje Słupskie, świętokrzyskie

Dom Zakończona
26 500 zł
26 500 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
84 000 zł
4 240 zł/m2
Nieruchomość
-15%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
88 000 zł
4 442 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
90 000 zł