Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-45%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 24-06-2026
800 000 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie 14-05-2026
922 720 zł
10 032 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
518 479 zł
4 297 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Lasowice Małe, pomorskie

Dom Zakończona
541 631 zł
4 440 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
922 720 zł
10 032 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie Zakończona
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
650 000 zł
6 880 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
518 479 zł
4 297 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Dom Zakończona
500 000 zł
4 009 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Gdynia, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
990 000 zł
10 840 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
700 000 zł
7 779 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie Zakończona
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
650 000 zł
6 880 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Ustka, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
639 000 zł
7 163 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, Oliwa

Dom Zakończona
700 000 zł
8 628 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
650 000 zł
6 880 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, Przeróbka

Dom Zakończona
550 000 zł
6 656 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Ustka, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
700 000 zł
7 847 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Starogard Gdański, pomorskie

Dom Zakończona
600 000 zł
4 505 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
800 000 zł
8 130 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
700 000 zł
8 369 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
600 000 zł
6 795 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
900 000 zł
7 727 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
1 000 000 zł
7 262 zł/m2
Ustaw alert